אודות:

יש שמות שאומרים הכל: אוקספורד, אחד המקומות היוקרתיים והידועים בעולם כולו. אוניברסיטת ברוקס באוקספורד, הוקמה בשנת 1865 על ידי ג’ון הנרי ברוקס (JHB) שהיה אמן ובעל מלאכה, מורה ודמות חינוכית ראויה לציון. ברוקס נחשב כמייסד הרוחני של אוניברסיטת אוקספורד ברוקס. כיום, אוניברסיטת אוקספורד ברוקס היא קהילה משגשגת של סטודנטים וסטודנטיות המחוייבת לסייע לתלמידיה לממש את הפוטנציאל שלהם ולהפוך לבוגרים המוכנים לחיים. אוניברסיטת ברוקס מארחת תלמידים מרחבי העולם לסאמר סקול חוויתי בחודשי הקיץ. המקום נחשב כאחד הקמפוסים המודרניים והמובילים של בריטניה ומציע את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של לינה, פנאי ומתקני ההוראה. בפירוט: ביומם הראשון עוברים החניכים מבדק רמה המאפשר התאמה אידיאלית לקבוצת לימוד עבורם. הם ילמדו 20 שיעורים בשבוע, בכיתות בינלאומיות מעורבות של עד 15 חניכים. כל החניכים מקבלים תעודת סיום קורס. כל המורים מחזיקי תעודות TEFL, והם מתודרכים בהרחבה על הצרכים הייחודיים של הלומדים הצעירים. האנגלית מתעוררת לחיים באמצעות גישה תוססת ופונקציונלית הכוללת עבודה פרויקטאלית ומבוססת על קטעי וידאו, משחקי תפקידים, סימולציות ושיטות הוראה מתקדמות.
פרטי התוכנית: משך הסאמר סקול הוא שבועיים ומיועד לחניכים בגילאי 15-17 לימודי אנגלית- 20 שעות בשבוע אירוח ולינה במגורים עם חדרי רחצה צמודים 3 ארוחות מלאות ביום, מענה לצמחונים, טבעונים ורגישים לגלוטן. טיולים מחוץ לתחומי האוניברסיטה טיולי יום מלא כוללים: טיול ללונדון (כולל ארמון המלכה, הביג בן ולונדון איי), קיימברידג’, סטרטפורד של שייקספיר ואוקספורד, פארק שעושעים ת’ורפ פארק, אולפני הארי פוטר. טיולי חצי יום כוללים את וינדזור, ארמון בלנהיים, סיפור אוקספורד ומכללות אוקספורד. תוכנית חברתית מלאה בכל אחר הצהריים והערב הכוללת מבחר של פעילויות ספורט: טניס שולחן, כדורגל, כדורעף, יצירה ותחרויות וגם לילות קולנוע, שיעורי ריקוד סלסה, לילות קריוקי, ערבי חידונים בינלאומיים ועוד. *החוגים, הטיולים והפעילויות ניתנים לשינוי על פי החלטת המרכז. הלימודים, הארוחות והפעילויות מתקיימים באוניברסיטת אוקספורד ברוקס, במרחק הליכה ממרכז העיר. הקמפוס בטוח ונעים לשהייה. מתקני הקמפוס כוללים: אולם ספורט מקורה ומגרשי משחקים חיצוניים, חנויות, בתי קפה, מכונות ממכר אוטומטיות, כיתות לימוד מודרניות, חדר אוכל ותיאטרון להרצאות וללילות קולנוע.
ובנוסף:
כל חבילת SUMMER SCHOOL של חברת סילבוס כוללת: טיסות ישירות הלוך ושוב בחברת התעופה אל-על. העברות משדה התעופה למרכז הלימוד הנבחר ובחזרה מגורים מפנקים בבחירה אישית כלכלה מלאה (3 ארוחות ביום) לימוד אנגלית (לפי רמות, עם ילדים מכל העולם) מדריכה ישראלית צמודה לכל קבוצה מגוון חוגים לבחירה פעילויות פנאי מגבשות וחווייתיות טיולים רבים למגוןן יעדים כולל לונדון ביטוח רפואי מורחב וביטוח מטען יתקיים מפגש מקדים בארץ לכל הקבוצות שבועיים לפני היציאה.

הירשמו עוד היום
למועד הבא

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי