נעים להכיר

חברת סילבוס הינה חברת בת של לונה טורס, סוכנות נסיעות מהוותיקות והמובילות בישראל, אשר פועלת בענף
התיירות למעלה מ 25- שנה.
חברת סילבוס הוקמה על ידי יוסי פריינטי, המגיע מעולם הביטחון ובעברו כהן כמפקד מחוז ירושלים במשטרת ישראל.
הוא בנה את התוכנית ה-Summer school מתוך הבנה מלאה של צרכי הילדים וההורים ומתוך שאיפה לתת מענה מקסימלי בנושא הביטחון והבטיחות האישית בעת שהיית בני הנוער בחו”ל.
כלל מרכזי הפעילויות בעלי ניסיון של למעלה מ 40 שנה, ונבדקו ביסודיות הן בהיבטי הביטחון: מיקום המרכזים,
אבטחה, נגישות, מרכזים פתוחים וסגורים, והן בהיבטי הבטיחות: מתקנים קיימים, תחבורה, ביטוחים רפואיים
מורחבים, נהלים ומרכזים רפואיים. הטיסות הן בחברת אל-על בלבד

למה לבחור בסילבוס

בזכות הניסיון בחינוך:  כל מרכזי הלימוד שלנו בעלי ניסיון של למעלה מ 40 שנים והם מוכרים על ידי ארגוני שפות בינלאומיים המובילים בתחום והמורות הבריטיים המוסמכים: ,British Council ACCET, ARELS.

בזכות הבטיחות: כשאומרים “הבטיחות היא מעל הכל” מתכוונים בדיוק לזה. חברת סילבוס הוקמה על ידי יוסי פריינטי, אישיות מעולם הביטחון ובעברו מפקד מחוז ירושלים במשטרת ישראל. המענה והדאגה בנושא הביטחון והבטיחות האישית בעת שהיית בני הנוער בחו”ל, הוא נר לרגלינו. כמו כן הטיסות הן בחברת אל-על בלבד! 

בזכות הפרטים הקטנים: אנחנו דואגים לנסיעות למרכזי הלימוד וחזרה באוטובוסים פרטיים ובנוסף, כל חניך מבוטח בביטוח רפואי מורחב וביטוח מטען.

בזכות האיכות: כל מרכזי הלימוד נבדקו על ידי נציגי חברת סילבוס. נציגנו בדקו היטב את תנאי הכיתות ותוכני הלימוד, המגורים המפנקים, את חדרי האוכל, את מתקני הספורט, את החוגים ואת פעילויות הפנאי. 

בזכות השקיפות: הקשר הישיר עם ההורים חשוב לנו. אנחנו יודעים שלהורים קשה מאוד להיפרד מהילדים ולשלוח אותם כל כך רחוק, בדיוק בגלל זה בחרנו במרכזי לימוד אליהם אתם יכולים להגיע עם טלפון נייד, כך הילדים בקשר ישיר ויומיומי עם ההורים, שולחים תמונות, מספרים חוויות ומראים כמה כולם נהנים. בנוסף תהיה באתר האינטרנט שלנו, עמודה למדריכים ולילדים אשר יעדכנו אתכם בחוויות בזמן הסאמר סקול! 

בזכות היחס החם: כל 5 חניכים יש מדריך מקומי מקצועי ו לכל 15 חניכים, יש מדריכה ישראלית מקצועית. כל המדריכים יעשו הכל בשביל לדאוג לכם ולוודא שכולם נהנים וחוזרים הביתה בשלום.

שאלות ותשובות

כמובן!

כדי להשתתף בחוויית הסאמר סקול, לא צריך אנגלית טובה כי את זה בדיוק הסאמר סקול בא לשפר. הכיתות מחולקות לפי רמות שנקבעות עפ”י מבחן שהילדים עוברים ביום הראשון ללימודים. צוות המורים הוכשר לעבוד עם ילדים שאנגלית אינה שפת האם שלהם ולהם יש את המיומנות וההכשרה להקנות לילדים ביטחון ושליטה. בנוסף, לכל קבוצה יש מדריך/ה ישראלי/ת המעניק מענה בשפת האם שלהם.

אחד היתרונות הגדולים של הסאמר סקול הוא היכולת לרכוש חברים חדשים. הרוב המוחלט של הילדים יוצאים בגפם לסאמר סקול. קשה מאד לתאם בין החברים יציאה משותפת (למרות שלעיתים זה כן אפשרי). חבל לוותר על החוויה בגלל זה. ישנו מפגש גיבוש בארץ לפני מועד היציאה. במפגש תפגשו את החברים לקבוצה ואת המדריך/ה המלווה שדואגת לגבש אותם לפני היציאה מהארץ. הילדים מתחברים מהר מאד ומכירים חברים חדשים מהארץ ומהעולם ויעידו על כך הדמעות בפרידה של היום האחרון בסאמר סקול.

מומלץ לשלוח עם הילד 100-150 פאונד לשבוע. בהגיעם למרכז באנגליה המדריך הישראלי אוסף מכל ילד את הכסף והדרכון שלו ומכניסם בנרתיק עם שם הילד לכספת. בימים בהם יוצאים לטיול המדריך מוציא מהכספת את הכסף ומוסר לכל ילד חלק מהכסף לשימוש.

אנחנו בחברת סילבוס מתייחסים לכל ילד כאילו הוא הילד שלנו ולא לוקחים סיכונים. ברגע שילד לא חש בטוב מכל סיבה שהיא, המדריך הישראלי לוקח אותו לרופא והוא מקבל את הטיפול המתאים לו. כלל הילדים מבוטחים בביטוח רפואי מורחב ודמי הביקור והטיפול של הרופא מוחזרים ע”י חברת הביטוח בתמורה לקבלה.

כמובן. בכל המרכזים שאנו עובדים איתם יש אוכל צמחוני ואוכל מותאם צליאק פשוט. צריך לעדכן אותנו בזמן ההרשמה ואנחנו מטפלים בעניין מול המרכז המארח. בנוסף, המדריך או המדריכה הישראלית הצמודה לקבוצה מוודאים שילדכם מקבל את המגיע לו.

ראשית במרכזים איתם אנו עובדים מותר להגיע עם מכשירים ניידים (למעט בכיתות ובחוגים) כך שניתן לשוחח עם הילדים מידי ערב. בנוסף המדריך או המדריכה הישראלית של הקבוצה מצוייד בטלפון נייד הזמין כל עת.

בנוסף, ישנו יומן מסע המיועד להורים במסגרתו מקבלים ההורים דיווח יומיומי מידי ערב על החוויות שהילדים עוברים ( וגם קצת תמונות כדי להתגבר על הגעגועים)

ישנו גם מספר הנייד האישי של המנהל הבכיר של חברת סילבוס בלונדון (או בכל עיר מארחת) על כל מקרה וכן טלפון הפועל 7\24 בארץ לשירות ההורים.  בנוסף לכל אלו יהיה ברשותך מספר טלפון נייח לשימוש בחירום בלבד של המרכז באנגליה.

את כל מספרי הטלפון הללו תקבלו במפגש המקדים המתקיים כשבועיים לפני היציאה.

האוכל במרכזים באנגליה אינו כשר. ילדים רבים מזמינים מראש אוכל צמחוני ובכך פותרים את הבעיה.

הירשמו עוד היום
למועד הבא

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי