אודות חברת סילבוס

חברת סילבוס הוקמה על ידי יוסי פריינטי

כאדם שפעל שנים רבות (30) בתחום הביטחון האישי כניצב בדימוס, מפקד מחוז ירושלים של משטרת ישראל בתפקידי האחרון, בניתי את תכנית ה- Summer School של סילבוס מתוך הבנה מלאה של צרכי הילדים וההורים ומתן מענה מקסימלי לכל נושאי הביטחון והבטיחות בעת שהיית ילדיכם בחו”ל.

חברת סילבוס בבעלות לונה טורס כיום, לונה טורס בע”מ הינה סוכנות נסיעות מהותיקות ומהמובילות בישראל. הסוכנות פועלת בענף התיירות למעלה מ-25 שנה

כל מרכזי הלימוד איתם אנו עובדים באנגליה ובארה”ב, נבדקו ביסודיות הן בהיבטי הביטחון: מיקום המרכזים, אבטחה, נגישות, מרכזים פתוחים או סגורים, והן בהיבטי הבטיחות: מתקנים קיימים, תחבורה, נהלים ומרכזים רפואיים. כל המרכזים והמחנות שלנו מוכרים ע”י ארגוני שפות בינלאומיים המובילים בתחום כגון ה British Council.

ביצענו עבודת מטה יסודית הכוללת ביקורים בכל המרכזים איתם אנו עובדים ובחרנו אך ורק את המרכזים העומדים בסטנדרטים המחמירים שלנו, וזאת על מנת להעניק לילדיכם את הטוב ביותר.

בנוסף, חברת סילבוס מציעה מגוון של תאריכי יציאה, מגוון של מרכזי לימוד ומחנות קיץ וכן מגוון עשיר של פעילויות פנאי, חוגים וטיולים למקומות האטרקטיביים ביותר באנגליה ובארה”ב.

חברת סילבוס מפעילה מגוון תכניות ייחודיות בהן סאמר סקול קלאסי, סאמר סקול אקסטרים, וסאמר סקול עם טיול המשך לפריס וליורו דיסני.

בחופשות הקיץ של השנים האחרונות הוצאנו מאות ילדים ובני נוער לסאמר סקול באנגליה והפידבקים החיוביים שקיבלנו מהילדים ומהוריהם, בנוסף למכתבי התודה הרבים, מעידים יותר מכל על הצלחת תכניות הסאמר סקול שלנו. שיתפנו פעולה עם כוכבת הילדים והנוער אשלי וקסמן-בקשי בסאמר סקול ייחודי לבנות, שכלל מגוון חוגים, פעילויות הווי, חברה ותרבות, טיולים שהיו בעיר היפיפיה ליברפול ובמועדון הביטלס ו 3 ימי כיף בלונדון מתוכם יומיים מלאים עם אשלי וקסמן בקשי שכללו צפייה משותפת במחזמר מלך האריות, סיור קניות בלוקיישנים השווים בלונדון וכמובן הרצאה מרתקת לבנות.

השנה הרחבנו את היקף הפעילות שלנו והוספנו עוד מרכזים חדשים לאור ההצלחה והביקוש:

  Bellerbys Manor Campus שבקיימברידג’ -אחת האוניברסיטאות המרשימות והמובילות 

כמו כן הוספנו שתי אוניברסיטאות מדהימות הממוקמות בלב ליבה של לונדון, אוניברסיטאות בטוחות עם תכניות איכותיות: האחת Queen Mary University לבוגרים שלנו  והאוניברסיטה השנייה היא Roehampton כדי שגם הילדים היותר צעירים שלנו יחוו את לונדון

גלריית תמונות

צור קשר