אודות המקום:

קיימברידג ‘ מפורסמת בעולם בזכות המכללות ההיסטוריות שלה, האדריכלות המיוחדת שבה והתמונות האיקוניות של סטודנטים רוכבים על אופניים על גדות נהר קאם. הקולג’ שלנו ממוקם רק 15 דקות הליכה ממרכז העיר ומול הגן הבוטני של אוניברסיטת קיימברידג’ היפה. הקולג’ משמש במשך השנה למדע, ביוטכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה, עם הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר. Bellerbys Manor Campus הוא מבנה היסטורי יפהפה ומרכז למחקר ופיתוח חדשני המארח מדי שנה פסטיבל מדע גדול ביותר.
מתקני המרכז: חדרי מגורים יחידים או זוגיים מאובזרים נפרדים לבנים ובנות אולמות ספורט לכדורסל וטניס, מגרשי ספורט חיצוניים סלון משותף טרקלין קולנוע, אודיטוריום גדול, מעבדת מחשבים מתקדמת, מטבחון משותף לכל ארבעה חדרים. חדר אחות. פעילויות ערב מהנות: מסיבות, סרטים, קריוקי, תחרויות, יריד לילה ועוד.
מה כוללת חבילת הסאמר סקול:
טיסות ישירות של אל-על- כולל הושבה במטוס כקבוצה ביטוח רפואי מורחב וביטוח מטען 20 שעות שבועיות לימודי אנגלית בכיתות המחולקות לפי רמות יחד עם ילדים ממדינות שונות. 3 ארוחות מלאות ביום. לינה במגורים מפנקים. מדריכה ישראלית צמודה+ מדריכים מקומיים. כמעט כל יום טיול למקומות הבאים: ארמון המלכה, לונדון איי, מוזיאון מאדם טוסו, פארק שעשועים, המוזיאון הבריטי, רחוב אוקספורד, טירת וורוויק ועוד

הירשמו עוד היום
למועד הבא

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי