אודות:

התוכנית מתאימה לגילאי 10-18, אבל אל דאגה הקבוצות מחולקות לפי חתך גילאים והכיתות מורכבות מ עד 15 ילדים בני אותו גיל ממדינות שונות בעולם. כל תלמיד עובר מבחן רמה בע”פ ובכתב כדי להבטיח התאמה מדויקת. הזמן המוקדש ללימודים הוא כ-20 שעות בשבוע והוא מתמקד בשיפור כישורי השפה: דיבור, כתיבה, קריאה ושיחה. כל זה קורה בכיתות לימוד ממוחשבות עם עזרים מהמתקדמים בעולם ועל ידי מורים ומורות בריטיים מוסמכים בעלי תעודות הוראה ממשרד החינוך הבריטי והרבה נניסיון. ומה מעבר ללימודים? במילה אחת – נהנים!
מתקני המרכז: יש חוגים לבחירה בהתאם לתוכנית המרכז: דרמה, עריכת סרטי אנימציה, אמנות, ריקוד, חימר, ניווט, מלאכה, אופנה, זומבה, החלקה על קרח, כדורגל, כדורסל, כדורעף וטניס. מה עוד? ברוב במרכזים יש גם בריכה מחוממת! אז אל תשכחו את בגדי הים. אבל זה לא הכל, בכל מרכז יש לו”ז פעילויות ערב שלא תרצו לפספס: מסיבות קריוקי, ערב ברביקיו, ירידי לילה, תחרות כשרונות צעירים בין מדינות, סרטים וערב חידונים בינלאומיים. ועדיין לא סיימנו! במרכזים שלנו יש מינימום 4 טיולים (2 טיולים ליום מלא ו 2 טיולים לחצי יום) ובחלק מהמרכזים יש בין 7 ל-9 טיולים- תלוי במרכז הנבחר. בין היעדים: לונדון Eye, קובנט גארדן, ארמון בקינגהם, ביג בן, טירת ווינדזדור, אוקספורד, קיימברידג’, פארק השעשועים ת’ורפ פארק, אולפני הארי פוטר (ברוב המרכזים), אצטדיון האמירויות של קבוצת ארסנל, המוזיאון הבריטי, מוזיאון המדע והגלריה לאמנות, מוזיאון מאדאם טוסו, מחזמר *בהתאם לתכנית הספציפית של כל מרכז. ומה עם אוכל? ואיפה ישנים? יש 3 ארוחות מגוונות ביום, ניתן לבקש (מראש) ארוחות צמחוניות או ארוחות ללא גלוטן. השינה והמגורים הם בחדרים נעימים ומרווחים (בנים ובנות בנפרד כמובן). ניתן לבחור חדר אישי, לזוג, לשלישיה או לרביעייה. המרכז מציע שירותי כביסה, שירותי ניקיון לחדרים, וכמובן, איך אפשר בלי? WI-FI בחינם.
ובנוסף:
כל חבילת SUMMER SCHOOL של חברת סילבוס כוללת: טיסות ישירות הלוך ושוב בחברת התעופה אל-על. העברות משדה התעופה למרכז הלימוד הנבחר ובחזרה מגורים מפנקים בבחירה אישית כלכלה מלאה (3 ארוחות ביום) לימוד אנגלית (לפי רמות, עם ילדים מכל העולם) מדריכה ישראלית צמודה לכל קבוצה מגוון חוגים לבחירה פעילויות פנאי מגבשות חווייתיות טיולים רבים למגוון יעדים כולל לונדון ביטוח רפואי מורחב וביטוח מטען יתקיים מפגש מקדים בארץ לכל הקבוצות שבועיים לפני היציאה.

הירשמו עוד היום
למועד הבא

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי

תודה על פנייתך
נציג יצור עימך קשר
בהקדם האפשרי